DYSTRYBUTORZY MLM! DLACZEGO TWOJE PREZENTACJE BIZNESOWE ONLINE SĄ TAK LAKONICZNE, OTO JAK TO NAPRAWIĆ.

DYSTRYBUTORZY MLM! DLACZEGO TWOJE PREZENTACJE BIZNESOWE ONLINE SĄ TAK LAKONICZNE, OTO JAK TO NAPRAWIĆ.

 

Zauważyłeś zapewne, że wszystkie zaproszenia do współpracy w strukturze MLM, we wszystkich mediach społecznościowych, są tak lakoniczne?

Jeśli szukasz sposobu na rekrutację większej liczby osób do swojej firmy MLM, być może zauważyłeś, że większość postów w mediach społecznościowych jest bardzo niejasna i nieatrakcyjna. Oto jak to naprawić.

ANALIZA PRZYPADKU EKSPERTÓW PRZEZ GEEKKOD

Próba osiągnięcia sukcesu w rekrutacji MLM poprzez zamieszczanie krótkich, nawet lakonicznych informacji nie ma praktycznego zastosowania.

Musisz również wziąć pod uwagę, że platformy mediów społecznościowych nie są zbyt przyjazne dla długich i szczegółowych postów, chyba że za nie zapłacisz. Ale nawet wtedy musisz dobrze rozumieć, jak tworzyć i wyświetlać reklamy lub promować posty. To nie jest tak proste, jak się wydaje, i może kosztować dużo pieniędzy.

NIEZRĘCZNA WERYFIKACJA I WYZWANIE DLA TWOICH POTENCJALNYCH KLIENTÓW

Z praktycznego punktu widzenia Twoi potencjalni klienci nie mają możliwości dowiedzenia się, o czym jest Twoja oferta i jak może im to pomóc. Nie mają czasu ani zainteresowania, aby zbadać niejasną ofertę i odpowiedzieć na nią.

KWESTIA TARGETOWANIA.

Bez odpowiednich ustawień przy wyborze grupy odbiorców Twoje posty dotrą do osób i firm, które nie są zainteresowane Twoim tematem. Nawet jeśli dotrzesz do kogoś, kto jest zainteresowany, zobaczy wiele podobnych ofert w Internecie, które są równie niejasne.

ROZWIĄZANIE, KTÓRE DZIAŁA

Sytuacja wydaje się być patowa – jak zadowolić media społecznościowe, trzymać się regulaminu, a przy tym szerzej opisać naszą ofertę w poście, skoro jedno wyklucza drugie.

NIE NALEŻY SIĘ ZNIECHĘCAĆ !! Tylko upór doprowadzi cię do celu

W tym momencie widzisz, jak ważne jest kierowanie informacji do wlasciwych osob.

Ktoś kiedyś powiedział mi: “Twoja strona dopiero się zaczyna”, sugerując, że ma słabą ogladalnosc.
Tak! Ale każdy, kto do niej wejdzie, albo szuka czegoś do zarabiania online, albo chce poprawić swój biznes online.
To są ludzie, których chcesz poznać!!! i zaprosic do wspolpracy-Wszyscy w jednym miejscu.!!!

Word Online/R. Janusz Guide to wielojęzyczny e-przewodnik po świecie pracy online, pracy z domu, marketingu internetowego, ogłoszenia o MLM i stanowiskach freelancera dostępnych na całym świecie.

Na swoich podstronach publikuje przykłady prac, które można wykonać online. Oczywiście z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że działalność niezależnych dystrybutorów MLM coraz częściej przenosi się do sieci.

Duża część marketerów sieciowych poświęca się całkowicie pracy online, ale wciąż jest wielu, którzy uważają, że tylko tradycyjne działania offline wsparte uściskiem dłoni prowadzą do zamierzonego celu.

Jak zawsze prawda leży pośrodku, stosowanie działań marketingowych jednocześnie w obu środowiskach, online i offline, prowadzi do urzekających efektów.

WORK ONLINE/R.JANUSZ GUIDE

Work Online/R.Janusz Guide to zasób online, który zawiera informacje i wskazówki dotyczące różnych aspektów pracy online, takich jak praca w domu, marketing internetowy, możliwości MLM i praca freelancerska na całym świecie.

Zawiera treści prezentujące różne rodzaje pracy online, które można wykonać z dowolnego miejsca. Przyznaje również, że dystrybutorzy MLM coraz częściej przenoszą swoją działalność online, podczas gdy niektórzy nadal preferują tradycyjne metody offline.

Sugeruje, że najlepszą strategią jest połączenie działań marketingowych online i offline w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY DYSTRYBUTORÓW MARKETINGU WIELOPOZIOMOWEGO.

Doszliśmy do momentu, w którym po powyższych wyjaśnieniach, z nieskrywaną radością i nadzieją na Państwa akceptację, składam serdeczne zaproszenie do publikowania profesjonalnych i dopasowanych do Państwa charakterów – Prezentacji Państwa działalności MLM, na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, graniczącą z pewnością, że Państwa prezentacje u nas przyniosą Państwu wielu oddanych współpracowników.

Publikowanie Państwa biznesu MLM na naszych stronach internetowych daje Państwu dużą przewagę. Możecie Państwo wykorzystać swoją obecność i wiarygodność w internecie, aby przyciągnąć więcej potencjalnych klientów. Zamiast prowadzić swoją prezentację od podstaw dla każdego nowego klienta, możecie Państwo po prostu skierować ich do gotowej, która pokazuje korzyści z Państwa oferty MLM.

Jeśli wybiorą Państwo produkt EOIA product/multilingual-offer
Państwa oferta będzie opublikowana w trzech językach – angielskim, włoskim i polskim. 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
Państwo dostarczają materiały do publikacji w jednym z wymienionych powyżej języków, my zajmujemy się resztą – korektą i tłumaczeniami ZA DARMO.

About The Author

geekkod@yahoo.co.uk

Geekkod -Ryszard Janusz the Founder of Work Online/R.Janusz Guide https://1000501000.com/ Brightly enlightened inventor of- EOIA-Equal Opportunity Internet Advertising & 2LM Referral https://2lm-referral-community.com/ Referral Program, combining elements of Affiliate Marketing - Referral Program -MLM Distribution System

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Geekkod

Ryszard Janusz

RYSZARD JANUSZ the Founder of Ryszard Janusz Guide

2LM REFERRAL

Referral Program, combining elements of Affiliate Marketing - Referral Program -MLM Distribution System

Always Coca Cola-The King & The Queen of ADVERTISEMENT FOREVER

Coca Cola SPICED

CREATE YOUR OWN WEBSITE AFFORDABLE PRICE SIMPLY BEAUTIFUL

Unleash your creativity, create fascinating websites

How to send money abroad from the UK or any Country

If you working online, THE WISE is the best solution for receiving money and paying WORLDWIDE

Equal Opportunity Internet Advertising

Profitable Advertising

This is The Place for you AD

Equal Opportunity Internet Advertising

Profitable Advertising

This is The Place for you AD